Учасник Колегії «Ліги Культури»

«Творчість – це нескінченний процес, який супроводжує людину в продовж  усього життя, веде її до самовдосконалення, до пізнання глибин власного єства й широти життєвих обріїв. Я не є виключенням, і творчий підхід є притаманним для всіх проявів моєї життєвої активності. Найважливіший життєвий пріоритет – родина, діти й відповідальність перед Богом за реалізацію своєї земної місії, а це, в свою чергу, обумовлює і визначає систему цінностей, яка закладена в Божих заповідях. Більш досконалої у своїй простоті й всеосяжності системи ще ніхто не придумав».

З інтерв`ю з Андрієм Романовичем

Народився 7 грудня 1960 року в м. Києві. Закінчив Київське державне музичне училище ім. Р. М. Гліера в 1980 році, Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. К. Карпенка-Карого в  1989 році. За фахом – кінорежисер, кінознавець.

Громадська діяльність:
У 2000 році увійшов до керівництва ГО «Фундація КІНОКОЛО», якою впродовж 2000-2004 років було здійснено низку проектів, у тому числі міжнародний семінар «Міжнародні проекти в анімації: сучасність і перспективи» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Своїми вчителями Андрій Романович називає Романа Мироновича Корогодського і маму, Оксану Омелянівну Ящишин.

«Найбільшою земною нагородою вважаю Любов і радість людського спілкування, а також визнання твоїх здобутків людьми, достойними того, щоб їхню думку поважати».

З інтерв`ю з Андрієм Романовичем

Корисні посилання:


http://old.kinokolo.ua/resources/zine/pdf/7-8.pdf