Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє, в якому суспільстві хотів би жити, та хоче і знає, як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

Про агонію

Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

Путін-путінізм-пута - 2

Дуже символічним і знаковим є таке явище, як Путін при владі у Росії. І зовсім не символічним є ненависне ставлення Росії до України. Путін і пута для нас стануть або фатальними, або перетворяться на доленосні.

Учасник Колегії «Ліги Культури»

«Творчість – це нескінченний процес, який супроводжує людину в продовж  усього життя, веде її до самовдосконалення, до пізнання глибин власного єства й широти життєвих обріїв. Я не є виключенням, і творчий підхід є притаманним для всіх проявів моєї життєвої активності. Найважливіший життєвий пріоритет – родина, діти й відповідальність перед Богом за реалізацію своєї земної місії, а це, в свою чергу, обумовлює і визначає систему цінностей, яка закладена в Божих заповідях. Більш досконалої у своїй простоті й всеосяжності системи ще ніхто не придумав».

З інтерв`ю з Андрієм Романовичем

Народився 7 грудня 1960 року в м. Києві. Закінчив Київське державне музичне училище ім. Р. М. Гліера в 1980 році, Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. К. Карпенка-Карого в  1989 році. За фахом – кінорежисер, кінознавець.

Громадська діяльність:
У 2000 році увійшов до керівництва ГО «Фундація КІНОКОЛО», якою впродовж 2000-2004 років було здійснено низку проектів, у тому числі міжнародний семінар «Міжнародні проекти в анімації: сучасність і перспективи» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Своїми вчителями Андрій Романович називає Романа Мироновича Корогодського і маму, Оксану Омелянівну Ящишин.

«Найбільшою земною нагородою вважаю Любов і радість людського спілкування, а також визнання твоїх здобутків людьми, достойними того, щоб їхню думку поважати».

З інтерв`ю з Андрієм Романовичем

 

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok