Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє, в якому суспільстві хотів би жити, та хоче і знає, як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

Про агонію

Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

Путін-путінізм-пута - 2

Дуже символічним і знаковим є таке явище, як Путін при владі у Росії. І зовсім не символічним є ненависне ставлення Росії до України. Путін і пута для нас стануть або фатальними, або перетворяться на доленосні.

Віце-президент «Ліги Культури» Віра Миколаївна Зоц відзначила, що найболючішими проблемами під час обговорення за круглим столом в Кіровограді, що відбувся 18 березня 2011 року, виявились:

  • проблема перенасиченості інформаційного простору України негативною інформацією. Вчителі і викладачі переймаються тим, що у вихованні молоді бракує прикладів гідного життя, на які можна посилатись. В засобах масової інформації образи вчителів, лікарів, працівників культури - це малоосвічені, примітивно мислячі, бідні люди, які думають лише про те, як урвати додаткову копійку. А злодіями, хабарниками, бандитами насичений весь суспільний простір;
  • проблема формалізації змісту освіти. Перенасичені науковою інформацією стандарти освіти, які закладаються в тести зовнішнього незалежного оцінювання, провокують формалізацію стосунків в навчальних закладах. Немає часу вчитись добру, милосердю, мужності, відповідальності. Школи перетворюються на установи з надання освітніх послуг. Такий стан речей не влаштовує ні вчителів, ні учнів. Учасники розмови були єдині в тому, що школа має вчити «розумному, доброму, вічному»;
  • передова педагогічна громадськість стурбована тим, що кроки, які спрямовує нинішня влада на реформування освіти, не тільки не обговорюються з громадськістю, а навіть не аргументуються належним чином. Не зважаючи на те, що досвід реформування освіти в країнах Європи свідчить про те, що здійснити реформу освіти «згори» неможливо. Це призводить до того, що навіть позитивні для оздоровлення системи освіти рішення критикуються і не підтримуються.

«Учасники круглого столу підтримали пропозицію «Ліги Культури»: всі подальші перетворення як у сфері освіти, так і в інших сферах життя України здійснювати на основі ідеології людяності, яку розробила наша організація, як основу кардинальних перетворюючих процесів в Україні», - резюмувала Віра Миколаївна.

 

Прес-служба «Ліги Культури»

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok