Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє, в якому суспільстві хотів би жити, та хоче і знає, як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

Про агонію

Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

Путін-путінізм-пута - 2

Дуже символічним і знаковим є таке явище, як Путін при владі у Росії. І зовсім не символічним є ненависне ставлення Росії до України. Путін і пута для нас стануть або фатальними, або перетворяться на доленосні.

В Національному університеті державної податкової служби України відбулись 10-ті Ірпінські міжнародні педагогічні читання  «Проблеми гуманізації навчання та виховання у вищому закладі освіти».

Для участі в конференції було подано близько 200 доповідей вчених, аспірантів, студентів з різних регіонів України, Росії, Польщі.  Українське суспільство гостро потребує лікування гуманізмом, людяністю. Без нього ніякі реформи не дадуть очікуваного результату. Тому актуальність і важливість такого наукового заходу важко переоцінити.  Доповіді, подані на конференцію буде видано, з ними можна буде ознайомитись. На пленарному засіданні з доповіддю «Основи цивілізаційної культури як інструмент гуманізації навчання у ВНЗ» виступила віце-президент «Ліги культури» В.М.Зоц. З її доповідюю можна ознайомитись на нашому сайті «Всі ми», у рубриці «Освіта».

Читання відбувались у яскравій творчій атмосфері. Учасники ознайомились з навчальним закладом, сучасним, красивим, прекрасно технічно забезпеченим. Оглянули чудову виставку народних майстрів. Відвідали концерт  культурно-мистецького центру університету  «Сузір»я», побували на екскурсії  в  етнографічному  комплексі «Українське село» (с.Бузова). Лишається лише побажати учасникам читань, щоб ту енергію людяності, інтелекту, краси, яку мали можливість отримати на Ірпінській конференції, вони принесли в свої навчальні заклади і наукові установи.

Учасники читань висловили багато теплих слів за ініційований захід і його організацію голові оргкомітету  Мельнику П.В., д.е.н., професору, члену-кореспонденту НАПН України, Ректору Національного університету ДПС України та заступнику голови Карасевич А.П., к.пед.н., доценту, проректору з виховної роботи та соціальних питань НУДПС.

Прес-служба «Ліги Культури»

Київ, 26 квітня 2012 року

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok