Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє, в якому суспільстві хотів би жити, та хоче і знає, як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

Про агонію

Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

Путін-путінізм-пута - 2

Дуже символічним і знаковим є таке явище, як Путін при владі у Росії. І зовсім не символічним є ненависне ставлення Росії до України. Путін і пута для нас стануть або фатальними, або перетворяться на доленосні.

Думки про війну виникають в умах людей,
тому в свідомості людства треба плекати ідею захисту миру.
ЮНЕСКО

 Культура миру є ключовою ідею третього тисячоліття, - стверджували експерти «Ліги Культури» ще в 2010-му на відкритому круглому столі за участю представників Росії, України, Придністров’я. Зустріч відбувалась в рамках ІХ Міжнародного фестивалю документальних фільмів «Кінолітопис», присвяченому 65-літтю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Режисери, науковці, меценати зійшлись тоді на єдиному: війна – це знищення людини, чи-то ресурсна, інформаційна, тарифна… І подолати насильство можна, якщо протиставити йому повагу до життя людини, повагу до суверенітету і цілісності іншої держави, повагу до культури іншого народу.

Високий приклад прагнення до мирного співіснування з державами світу Україна подала ще в перші роки своєї незалежності, провівши ядерне роззброєння. Ми, українці, розуміли тоді, що маємо силу, яка сильніша від будь-якої зброї. Це наше миролюбство.

І сьогодні, коли кожного з нас об’єднала небезпека війни, ми змушені діяти на випередження страждань, на недопущення можливих незворотних процесів в подальшому співіснуванні не тільки двох сусідніх держав, а й всього людства.

Ми, учасники й експерти «Ліги Культури», солідаризуємось нині з кожним громадянином України, Росії та світу, котрий сьогодні відкрито заявив свою позицію щодо мирного життя. Впевнені: кожне наше рішуче «ні війні!» не допустить братовбивста і зніме всі перепони на шляху до перемир’я.

Прес-служба «Ліги Культури»

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok