Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє, в якому суспільстві хотів би жити, та хоче і знає, як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

Про агонію

Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

Путін-путінізм-пута - 2

Дуже символічним і знаковим є таке явище, як Путін при владі у Росії. І зовсім не символічним є ненависне ставлення Росії до України. Путін і пута для нас стануть або фатальними, або перетворяться на доленосні.

22 березня 2014 року святкується 100-літній ювілей знаної діячки культури, відомої кіноактриси, заслуженої артистки України Марії Ростиславівни Капніст. Протягом всього 2014 року будуть відбуватися різні заходи, присвячені цьому ювілею.

В день народження, 22 березня 2014 року о 12.00 у Володимирському кафедральному патріаршому соборі  відбудеться богослужіння на честь Марії Капніст.

 Народилася вона 22.03.1914 року в родині графа Ростислава Ростиславовича Капніста і Анастасії Дмитрівні (уроджена Байдак), яка є нащадком гетьмана Павла Полуботка і знаного запоріжського кошового Івана Сірка. Серед її предків були видатний поет кінця ХVIII – початку ХІХ ст. Василь Капніст - її двоюрідний прадід, дипломати, міністри, військові, педагоги. Капністи займалися громадською діяльністю і благочинністю.

Марія Капніст змалечу мріяла про набуття професії актриси, зніматися в кіно. Вона  навчалася в театральній студії Юр’єва в Ленінграді. Але важкі і трагічні події в її житті дали змогу зайнятися улюбленою справою тільки звільнившись у 1956 році після багатьох років сталінських таборів та заслань за те, що народилась в дворянській родині (у 1941 році її було заарештовано і 15 років вона перебувала в таборах ГУЛАГу та на засланнях). Так, коли вона приїхала до Києва, була прийнята на роботу до студії кіноактора київської кіностудії ім. А. Довженко. Після виконання ролей Мануйлихи в фільмі режисера Б. Івченка “Олеся”, Наїни в фільмі режисера  О. Птушка “Руслан і Людмила” до неї прийшло всенародне визнання. Марія Капніст відома багатьом як унікальна актриса і запам’яталася фільмами: “Стара фортеця”, “Під золотим орлом”, “Таврія”, “За двома зайцями”, “Помилка Оноре де Бальзака”, “Дике полювання короля Стаха”, “Шанс”, “Синій птах”, “Квартет Гварнері”, “Вчителька”, “Бронзовий птах” та багатьма іншими, знялась вона у понад 100 художніх фільмах. А також у фільмі “Тіні забутих предків”, який став золотим фондом української культури.

Марія Капніст прожила бурхливе життя, наповнене трагичними подіями, але постійно піклувалася хворими і нужденними, дарувала людям свою невичерпну енергію та оптимізм.


Прес-служба «Ліги Культури»

Київ, 21 березня 2014 року

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok