111paniВ Українському домі відбувся благодійний проект «Віночок миру і добра», який покликаний надавати психологічну допомогу дітям героїв Небесної сотні й загиблих бійців АТО і який підтримала «Ліга Культури».

Це -  довгостроковий проект для дітей героїв нашої країни. Ідея проекту народилася завдяки вже існуючому проекту «Пелюсткова панна-україночка», 111pani2в якому дівчата мають можливість творчо розвиватися й брати участь у таких конкурсах, як «Принцеса України», «Міні-міс Всесвіт» й інші. Завдяки патріотичним українцям подібних проектів наразі  реалізовується чимало, однак цей  - незвичайний, бо спрямований на творчий розвиток та допомогу ДОНЕЧКАМ загиблих героїв.

Організаторка конкурсу, Євгенія Макєєва з болем зауважила, 111pani3що на сьогодні держава не приділяє належної уваги й не надає фінансової підтримки подібним проектам.

«Сьогодні, коли пройшли вибори, коли було багато обіцяного, коли було мільйон білбордів, - на наш проект не знайшлося жодної партії, яка б нас підтримали. Такі проекти неможливо робити на досить високому рівні, якщо не буде фінансової підтримки. 111pani4Сьогодні нас підтримують звичайні люди. - підкреслила вона. – Саме тому, висловлюю величезне подяку Всеукраїнській громадської організації "Ліга Культури" і особисто Президенту Людмилі Іванівні Авескуловій, за подаровані туфельки Карині й Аліні – донькам двійнятам Володимира Момота загиблого в зоні АТО та за сертифікат на випускну сукню Юлії Ощепковій, доньці Олексія Ощепкова, також, на жаль, загиблого в зоні АТО».

Ми віримо, що завдяки саме таким заходам, донечки загиблих в АТО відчують турботу і небайдужість світу до них, а всіх інших це надихне на подальші прояви такої турботи.

Прес-служба ВГО «Ліга Культури»

Київ, 20 листопада 2014 року