111yevhen sverstiuk1 грудня відійшов у вічність Євген Сверстюк – відомий український інтелектуал, літератор, філософ, правозахисник та політичний в’язень. До останніх днів життя брав активну участь в громадському житті країни, давав цінні поради у своїх інтерв’ю. Він ніколи не йшов на компроміс із совістю, не поділяв категорій «напіввіри» і «напівправди». Завжди засуджував тоталітарний антилюдський режим, який, за словами Євгена Сверстюка, знищував найкращих, найсильніших, найвільніших своїх громадян.

У нелегкий для України час, коли держава переймалася економічними проблемами, Євген Сверстюк говорив про важливість передусім просвітницької роботи та гуманізації суспільства. В одній із публікацій він писав, що цю «важливу роботу можуть взяти на себе самі люди на різних щаблях державної і громадської структури. Йдеться передусім про культурне спілкування. А це можуть робити лише ті, кому громадське болить так само, як особисте».

Євген Сверстюк був і залишиться для усіх нас моральним авторитетом, - переконані в «Лізі Культури», - тим світлим воїном, сила духу котрого творила не одну культурну епоху.

 Прес-служба ВГО «Ліга Культури»

Київ, 01 грудня 2014 року