Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє, в якому суспільстві хотів би жити, та хоче і знає, як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

Про агонію

Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

Путін-путінізм-пута - 2

Дуже символічним і знаковим є таке явище, як Путін при владі у Росії. І зовсім не символічним є ненависне ставлення Росії до України. Путін і пута для нас стануть або фатальними, або перетворяться на доленосні.

Напередодні ювілею народної художниці Людмили Мєшкової з 10 по 21 червня в Українському домі відкрито персональну виставку її творів.Людмила Мєшкова – автор нового напрямку в мистецтві керамічний живопис. Її оригінальні керамічні панно прикрашають сьогодні храми Андрія Первозванного та Різдва Христового у Києві, Миколи Чудотворця на Чернігівщині, а також Будинок кіно, Будинок архітекторів, Київський головпоштамт, готелі «Русь», «Київ», «Дніпро», лікарню «Феофанія» та інші знані споруди нашої країни. Водночас авторські твори Людмили Мєшкової широко представляють Україну в різних куточках Землі. Монументальне панно (55 м²) «Земле, флюїди життя і розквіту світам Всесвітупосилай…» одухотворює штаб-квартиру ЮНЕСКО в Парижі. Панно «Хіросіма-Чорнобиль» (25 м²) – презентоване японському народові як дар народу України. Унікальні творчі роботи експонуються і зберігаються у світових фондах Тбілісі, Парижа, Брюсселя, Вільнюса, Москви, у приватних колекціях Ф. Міттерана, Р. Рейгана, М’Боу, Кендзо Танге, Р. Бикова та ін. 

«Ліга культура» звернулась до Президента України про підтримку громадської ініціативи нагородити Мєшкову Людмилу Іванівну почесним званням Герой України. В листі наголошувалось: «Все найкраще, що зберігає людство, що розвиває і вдосконалює людину – є результатом творчості талановитих особистостей. Сьогодення як ніколи потребує приділяти особливу увагу носіям і творцям національної культури, які своїми творами переконливо інтегрують українське мистецтво в світовий культурний простір. Серед таких особистостей і Людмила Мєшкова, яка генієм своєї творчості прославляє нашу країну у світі, виступає справжнім новатором у розвитку світових і національних тенденцій монументального образотворчого мистецтва…

Благодатна, Богом спрямована творчість, безупинне працелюбство та масштабність художньої палітри Людмили Іванівни Мєшкової по-справжньому звеличують українську націю, особливо збагачують скарбницю неминущих культурних цінностей України».

 

Прес-служба «Ліги культури»

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok