Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє, в якому суспільстві хотів би жити, та хоче і знає, як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

Про агонію

Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

Путін-путінізм-пута - 2

Дуже символічним і знаковим є таке явище, як Путін при владі у Росії. І зовсім не символічним є ненависне ставлення Росії до України. Путін і пута для нас стануть або фатальними, або перетворяться на доленосні.

На запит Міністерства Юстиції група експертів «Ліги культури» розробила низку пропозицій до Закону України «Про захист суспільної моралі» (статей 18 та 19), а також щодо діяльності самої Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Потреба діяльності Комісії є безумовно актуальною з огляду на можливість його впливу на важливі аспекти життєдіяльності й національної безпеки українського суспільства, - йдеться в адресованому Мін’юсту листі. – Ця теза набирає особливої ваги в умовах зростаючої напруги глобальних протистоянь і боротьби за розширення сфер впливу на свідомість людей як засобу їхнього підкорення. Варто нагадати, що кінцевою метою інформаційно-психологічної війни, як специфічного засобу поневолення країни, є зміщення моральних орієнтирів!»

Важливо усвідомити, – наголошують експерти, – що діяльність Комісії повинна спрямовуватись не на контроль приватного життя людини і посягання на її свободу вибору, а для того, щоб забезпечувати якість інформаційних потоків, які удосконалюють людську сутність; зберігати функціональну єдність особистості й суспільства і не дозволяти будь-яким зацікавленим сторонам експлуатувати у своїх цілях спільний психо-соціальний культурний простір країни. Відповідно, Комісію потрібно розглядати як складову національної безпеки. Вона є національним стратегічним аналітичним органом, основними формами роботи якої має стати не тільки експертиза існуючих культурно-інформаційних продуктів, а й моніторинг проблемних зон, впливу світових тенденцій, глибока аналітична робота на випередження розгортання деструктивних процесів у країні. Відповідно пропонується нова назва Комісії – Національна експертна комісія з питань розвитку й захисту суспільної моралі.

Пропозиції розробляли – Куєвда Володимир Терентійович – завідувач лабораторії історії психології Інституту психології ім. Г.С. Костюка АПН України; Ліщинська Олена Альбертівна – кандидат психологічних наук, докторант Інституту соціальної та політичної психології АПН України; Костенко Олександр Миколайович – професор правничого факультету Національного університету “Києво-Могилянська академія”, член-кореспондент Академії правових наук України; Авескулова Людмила Іванівна – президент Всеукраїнської громадської організації «Ліга культури». Усі нововведення в роботу Комісії експерти готові науково обґрунтувати.

 

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok