На засіданні Колегії 19.01. учасники провели аналіз діяльності "Ліги Культури" за 2005р.

1. Напрацьовано велику кількість вихідної, базової інформації. Перше, в процесі активного спілкування в колі колегії (дві папки тільки записів нарад колегій і рішень) – практично кожен четвер у різному складі відбувалися зустрічі і обговорення. Друге, у такій формі роботи, як інтерв’ю. Третє, у вигляді теоретичних розробок, звернень, організаційних документів, листів.

     2. Розроблено символіку – автор відомий художник-графік, професор, Чабаник В.Я. Дуже цікава людина, розробив і зараз популяризує автентичну графіку української абетки – графічний образ української мови. Осінню проводив виставку в Києво-Могилянській академії, яка мала широкий розголос, він мав цілий ряд зустрічей з високими посадовцями до міністра включно, але наскільки я зрозумів на ту конкретику, якої йому хотілось, вони так і не вийшли. Ми домовились співпрацювати в цьому напрямку.

     3. Проведена значна робота щодо організації науково-практичного центру. Проведено зустрічі більш як з 10 експертами, з більшістю по декілька зустрічей, досягнуто ряд домовленостей про співпрацю у цьому напрямку. Наступна зустріч уже домовлена на понеділок 23, ще дві на лютий – дата буде уточнена. Зоц В.М. зробила для нас у цьому напрямку просто деякі відкриття, як наприклад Осадчого І.Г. – людини, яка розробила принципово нову модель управління освітою району на базі синергетики. Зараз ми з ним плануємо також співпрацю в рамках проекту «рівний доступ до освіти».

      4. Ми все ж уже заявили у ЗМІ про ЛК – ще у 2004 було інтерв’ю, відповідний виступ на телебаченні. Весною 2005 Л.І. взяла участь у парламентських слуханням, ми готувалися до них. Текст звернення щодо «Арсеналу миру» був включений в їх результати.