Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє, в якому суспільстві хотів би жити, та хоче і знає, як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

Про агонію

Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

Путін-путінізм-пута - 2

Дуже символічним і знаковим є таке явище, як Путін при владі у Росії. І зовсім не символічним є ненависне ставлення Росії до України. Путін і пута для нас стануть або фатальними, або перетворяться на доленосні.

15 червня було проведено підбиття підсумків Всеукраїнського історико-літературного конкурсу «Хрестителі Київської Русі. 1000-річчю заснування Софії Київської присвячується».

Конкурс був проведений задля збереження пам’яті про одну з найславетніших подій в історії України-Русі. За словами організаторів, він покликаний сприяти вихованню патріотичного, толерантного молодого покоління, яке з вдячністю та повагою ставитиметься до визначних  історичних постатей.

В конкурсі взяли участь діти та молодь позашкільних, середніх загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних закладів освіти, вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації, віком від 12 до  21 років як з України, так і з інших країн. Для участі в конкурсі ними був створений твір, оформлена світлина та заповнена анкета учасника. В процесі підготовки конкурсного завдання учасники були залучені до пошуково-дослідницької роботи.  Також вони самостійно організовували програму культурного відпочинку з метою отримання цінної інформації та використання її в своїх роботах.

До складу журі конкурсу увійшли: Корнієнко В’ячеслав Васильович, кандидат історичних наук, провідний науковий працівник відділу науково-історичних досліджень  заповідника «Софія Київська»; Оганесян Олена Михайлівна – заступник голови правління Вірменського товариства культурних зв’язків «АОКС», Голова організаційного комітету Конкурсу; Божко Олександр Іванович – Перший надзвичайний та уповноважений посол України в Республіці Вірменія, а також Авескулова Людмила Іванівна – Президент «Ліги Культури». Головою журі була призначена Нікітенко Надія Миколаївна  – доктор історичних наук, професор, заслужений працівник культури України, завідувач відділу науково-історичних досліджень Національного заповідника «Софія Київська».

photo1

При оцінюванні перевага надавалась самостійним дослідженням, у  яких поряд з інформацією про історію, архітектуру, монументальний живопис та графіті  Софії Київської, а також про маловідомі факти життя й індивідуальні риси  членів княжої родини у формі художньо-публіцистичного, науково-популярного твору, наукового дослідження, есе тощо, були представлені особисті враження, спостереження та висновки автора роботи щодо доленосного етапу в становленні християнства як державної релігії  в Київській Русі.

Виставка кращих робіт та додатків конкурсу, які були відзначені членами журі, буде проходити 15-22 вересня 2011 року в «Хлібні» Софії Київської під час урочистостей відзначення 1000-річчя заснування Софійського собору.

Прес-служба «Ліги Культури»

Київ, 15 червня 2011 року

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok