Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє, в якому суспільстві хотів би жити, та хоче і знає, як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

Про агонію

Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

Путін-путінізм-пута - 2

Дуже символічним і знаковим є таке явище, як Путін при владі у Росії. І зовсім не символічним є ненависне ставлення Росії до України. Путін і пута для нас стануть або фатальними, або перетворяться на доленосні.

31 жовтня 2011 року представники «Ліги Культури» взяли участь у російсько-фінському семінарі «Як індивідуалізація навчання працює на практиці?»

Це був другий із серії семінарів «Індивідуалізація навчання в загальноосвітній школі – умова реалізації стандартів освіти другого покоління», які проводяться Національним комітетом освіти Фінляндії, Посольством Фінляндії в Москві та EduCluster Finland спільно з Департаментом освіти міста Москви, Московським інститутом розвитку освіти, Федеральним інститутом розвитку освіти.

Вивчення, трансляція та адаптація зразків «кращої» практики визнається на сьогодні найбільш ефективним способом розвитку систем освіти в сучасному світі. За цим шляхом йдуть всі без винятку економічно розвинуті країни, і інтернаціональний обмін досвідом вважається необхідною умовою розвитку національних систем освіти. В умовах впровадження нових стандартів освіти, пов’язаних з необхідністю докорінної перебудови всієї системи навчання, вивчення кращих зразків світового досвіду є вкрай актуальним.

Ліга об’єднала компетентних і знаних в Україні та за кордоном освітян і включилась в процес реформування національної системи освіти. Експерти Ліги досліджують досвід передових країн, зокрема Фінляндії, в реформування освіти і адаптують його в українському освітньому просторі відповідно до його реалій.

Нагадуємо, що експертами «Ліги Культури» розроблені «Концептуали національної стратегії розвитку шкільної освіти в Україні», підготовлені «Основні тенденції реформування освіти в індустріально розвинутих країнах і реалії українських реформ» та передані в МОНМС України для подальшої роботи над реформою освіти.

Рекомендації експертів «Ліги Культури» враховані профільним міністерством при розробці Національної стратегії розвитку освіти України на період 2012-2021 роки.

На даний момент фахівці, залучені «Лігою Культури», проводять експертизу «проекту «Державного стандарту базової і повної середньої освіти».

Прес-служба «Ліги Культури»

Москва, 31 жовтня 2011 року

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok