Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє, в якому суспільстві хотів би жити, та хоче і знає, як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

Про агонію

Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

Путін-путінізм-пута - 2

Дуже символічним і знаковим є таке явище, як Путін при владі у Росії. І зовсім не символічним є ненависне ставлення Росії до України. Путін і пута для нас стануть або фатальними, або перетворяться на доленосні.

Всеукраїнська громадська організація „Ліга культури” провела чергове інтелект-коло на тему: „Освіта майбутнього в Україні”. Захід пройшов у форматі фокус-групи з розробки нової концепції освіти. 

 В обговоренні взяли участь - Віра Зоц, кандидат педагогічних наук, доцент, віце-президент Всеукраїнської громадської організації „Ліга культури”, віце-президент з науково-методичної роботи Вальдорфської школи „Михаїл”; Борис Жебровський, кандидат педагогічних наук, президент Міжнародного клубу директорів шкіл європейських столиць; Людмила Авескулова, президент Всеукраїнської громадської організації „Ліга культури”; Ісаак Кушнір, вчитель математики Русанівського ліцею міста Києва; Ганна Коломієць, кандидат педагогічних наук, доцент, директор Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді; Сусанна Каракоз, методист Українського колежу ім. В. Сухомлинського.

Система освіти, яка існує сьогодні в Україні, потребує глобального перетворення, – актуалізували проблему учасники інтелект-кола. Зокрема, змін потребує просвіта майбутніх батьків, дошкільна освіта, середня та вища школи. Основними критеріями, на які має орієнтуватись нова освіта, переконані учасники, – це здоров’я, розум та людяність.

Людмила Авескулова, президент Всеукраїнської громадської організації „Ліга культури” запропонувала розпочати системну роботу над розробкою нової концепції освіти в рамках вже існуючого проекту «Ліги культури» – „Соціокультурний прогрес України”, метою якого є створення нової концепції соціокультурної моделі України.

Наступну зустріч заплановано на 20 січня 2010 року.

Долучитись до обговорення на тему освіти майбутнього можна на відкритому комунікативному ресурсі «Ліги культури» – «Всі Ми ». 

Прес-служба ВГО „Ліга культури”

 

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok