Довгий пошук символічного змісту і художньої форми, які б виразили основну ідею організації, що об’єднує учасників, завершився: відомий художник-графік, професор Чабаник В.Я., представив на розгляд Колегії свою роботу. Ця робота дещо відмінна від тих, за якими його знає громадськість – вишуканих, але в більшості традиційних написів, як наприклад, «Національний музей України». Ця робота нова, проста і глибока, в ній відчутна легкість, лаконічність і майстерність виконання.

Сам символ читається просто: Людина або, за кирилицею, «Люді», які ідуть до своєї мети у променях сонця, спираючись на фундамент організації, «Ліги Культури».

      Цитати із обговорення на Колегії: 

      Авескулова Л.І.*: Ця річ мені дуже подобається (окрема літера). Вона настільки нова, жива, проста і в ній є ця свобода майстра. Начебто ні про що, але про все. Людина, яка рухається, вільна людина. Єдине, що напис "Ліга Культури", який лежать як основа, фундамент цієї людини, повинен бути виконаний дуже просто.

      Лагутенко О.А.: Мені також ця хвиля подобається, дуже вишукана робота.

      Авескулова Л.І.: Ці всі речі (інші варіанти запропоновані Чабаником В.Я.) мені подобаються, але коли я на них дивлюся я бачу «Академію мистецтв», «Києво-Могилянську академію», немає новизни.

      Для мене найголовніше те, що він відчув, включився в нашу задачу і виконав символ преображеної людини, те заради чого ми повинні діяти…

      Мене цікавить як буде виконано напис ЛК, всі деталі мають бути сучасними, новими і простими. Ця жива робота повинна бути повторена у всьому. Дизайнерами були напрацьовані різні шрифти, ось, потрібно взяти найпростіші. Воно не має виділятися, на себе брати увагу.