Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє в якому суспільстві хотів би жити та хоче і знає як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

* * *

Москва знову зухвало наступає, накидаючи ярмо російського паспортного "пряника". І хто ще не зрозумів, що це безпосередня реакція Кремля на результати виборів Президента України, нехай задумаються. І справа, навіть, не в тому, що ідеї державозміцнення програли ідеям власних уподобань виборців, а в тому, що в той час, коли ми святкуємо силу "перемоги" демократичних виборів, Кремль миттєво використовує наше стратегічне запаморочення і перетворює Україну з політичного суб‘єкта в об‘єкт свого безупинного свавілля.

 Експерт «Ліги Культури»

Доктор філософських наук, професор, Голова правління Товариства «Знання» України.

Автор наукових та науково-популярних робіт з проблем когнітології, філософії освіти, соціології знання, громадської думки: «Громадська думка та вибори» (1989), «Формування громадської думки» (1990), «Розвиток просвітництва в Україні» (2001), «Знання як стратегічний ресурс суспільних трансформацій» (2002), «Знання: традиція та сучасність», «Біблія і сучасна наука» (2005).

З роздумів Василя Івановича:

«Сучасне переосмислення історії розвитку людства спонукає трактувати його як історію поширення знань. При цьому йдеться насамперед про поширення знань наукових – тобто таких, які спираються на факти, достовірну інформацію та її осмислення, узагальнюють людський досвід та здобутки культури. Нині ми говоримо про нову роль знання як стратегічного ресурсу суспільства.

Нова роль знання полягає не лише в тому, що воно нині виступає стратегічним ресурсом, а й у тому, що стає безпосереднім джерелом енергії. Адже знання – це інформація, яка є імпульсом для приведення в дію надзвичайно потужних систем.

Потреби сьогодення істотно змінюють «пароль» цивілізації. Гасло «Знання – це сила», світло, просвіта, розум, прогрес – поступається місцем іншій формулі – «морально усвідомлене знання», знання як спосіб розв’язання проблем гуманними засобами».

«Дорогою знань», Урядовий Кур’єр №163, 1 вересня 2004 року.

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok