Учасник Колегії «Ліги Культури»

«Творчість – це нескінченний процес, який супроводжує людину в продовж  усього життя, веде її до самовдосконалення, до пізнання глибин власного єства й широти життєвих обріїв. Я не є виключенням, і творчий підхід є притаманним для всіх проявів моєї життєвої активності. Найважливіший життєвий пріоритет – родина, діти й відповідальність перед Богом за реалізацію своєї земної місії, а це, в свою чергу, обумовлює і визначає систему цінностей, яка закладена в Божих заповідях. Більш досконалої у своїй простоті й всеосяжності системи ще ніхто не придумав».

З інтерв`ю з Андрієм Романовичем

Народився 7 грудня 1960 року в м. Києві. Закінчив Київське державне музичне училище ім. Р. М. Гліера в 1980 році, Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. К. Карпенка-Карого в  1989 році. За фахом – кінорежисер, кінознавець.

Громадська діяльність:
У 2000 році увійшов до керівництва ГО «Фундація КІНОКОЛО», якою впродовж 2000-2004 років було здійснено низку проектів, у тому числі міжнародний семінар «Міжнародні проекти в анімації: сучасність і перспективи» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Своїми вчителями Андрій Романович називає Романа Мироновича Корогодського і маму, Оксану Омелянівну Ящишин.

«Найбільшою земною нагородою вважаю Любов і радість людського спілкування, а також визнання твоїх здобутків людьми, достойними того, щоб їхню думку поважати».

З інтерв`ю з Андрієм Романовичем

 

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok