НОВИНИ

З нагоди 85-річчя з дня народження в київському Будинку кіно 21 вересня відбувся творчий вечір переможниці Всесвітнього конкурсу ЮНЕСКО, авторки численних художніх робіт, які відомі по всьому світу,засновника нового напрямку в мистецтві – керамічного живопису, народного художника України Людмили Іванівни Мєшкової.

В рамках проекту «Ювілей народної художниці України Людмили Мєшкової» у Київському Будинку Кіно відбулася зустріч делегації ЮНЕСКО з всесвітньо знаною українською художницею, засновницею нового напрямку в мистецтві – керамічного живопису – Людмилою Іванівною Мєшковою.

Сьогодення, як ніколи,потребує визначних культурних подій. Однією з таких подій є ювілейна міжнародна виставка “Україно,флюїди життя і любові народам світу посилай” знаної мисткині, народної художниці України Людмили Іванівни Мєшкової.

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok