Дуже символічним і знаковим є таке явище, як Путін при владі у Росії. І зовсім не символічним є ненависне ставлення Росії до України. Путін і пута для нас стануть або фатальними, або перетворяться на доленосні.

Війна не зеає перемог, бо перемогу має мир.
МИР серед нас, українців.
І ми переможемо!

Вікова заздрість, ненависть і лють втілена в цьому людиноподібному москальському монстрі.

І цей вірус путінізма вразив більшість люду російського.

Скаженілий вожак-скаженіла його зграя.

Ця війна остаточно розшматує, розірве на уламки заржавілі імперські путінські пута, які вони готували для України

Україна відстояла Свободу.

Тепер Свобода відстоює Україну.

Тільки вільні люди здатні так захищати і захищатися. 

Якщо президент Зеленський та його оточення мали на меті вразити моїх співгромадян святковим шоу до Дня Незалежності України у середмісті Києва, то їм це вдалось – країна вже котрий день перебуває у стані глибокого шоку.

Якщо ти не можеш взяти на себе відповідальність за те, 
що відбувається, то завжди будеш його жертвою

Р. Бах, Кишеньковий довідник Месії

Що робити, щоб суспільство почало розвиватися нормально?

Москва знову зухвало наступає, накидаючи ярмо російського паспортного "пряника". І хто ще не зрозумів, що це безпосередня реакція Кремля на результати виборів Президента України, нехай задумаються. І справа, навіть, не в тому, що ідеї державозміцнення програли ідеям власних уподобань виборців, а в тому, що в той час, коли ми святкуємо силу "перемоги" демократичних виборів, Кремль миттєво використовує наше стратегічне запаморочення і перетворює Україну з політичного суб‘єкта в об‘єкт свого безупинного свавілля.

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok