Нині наше українське суспільство знаходиться в стані глибокої системної кризи. Кризи не стільки матеріальної, бо Україна володіє усіма можливими матеріальними ресурсами для економічного зростання, скільки ідеологічної, і перш за все, культурно-цивілізаційної. Некультурність і аморальність набувають шалених обертів і стають смертельно небезпечними. Але в цій небезпеці є і зворотній процес. Він полягає у тому, що реальна інтелектуальна еліта нації сконсолідується і візьме на себе зобов’язання і відповідальність змінити і втілити ціннісні пріоритети в суспільстві заради соціокультурного прогресу країни.



Ми, учасники Всеукраїнської громадської організації «Ліга Культури»,  глибоко усвідомлюємо стан українського суспільства і послідовно працюємо на позитивні трансформації,

  • об’єднуючи і підтримуючи високопрофесійних особистостей;
  • створюючи умови для культурного, соціального, творчого розвитку особистості;
  • здійснюючи науковий аналіз соціокультурних проблем країни та шляхів їх вирішення;
  • визначаючи ціннісні пріоритети;
  • використовуючи стратегічне соціопланування.

Місія Ліги - соціокультурний прогрес країни через всебічне розгортання людяності як універсальної цінності і соціальної норми сучасного українського суспільства.

З програмних засад організації:

«Ліга Культури» засновується для створення та поширення умов для розвитку людяного в людині і, як наслідок – гуманного суспільства.

«Ліга Культури» формується з ініціативних самоврядних Регіональних Центрів, об’єднаних спільною метою.

«Ліга Культури» консолідується з істинними творцями майбутнього України.

«Ліга Культури» працює в напрямку переосмислення і свідомого моделювання соціально-економічного устрою України на традиційно-новаторській основі.

«Ліга Культури» інтегрує свою діяльність з науковими дослідженнями та концепціями, ґрунтується на висновках експертів різних сфер життєдіяльності суспільства.

«Ліга Культури» створює продукти суспільного блага, підтримуючи та реалізуючи соціальні, наукові, освітні, мистецькі, культурологічні проекти тощо.

fb     yt