1 грудня відійшов у вічність Євген Сверстюк – відомий український інтелектуал, літератор, філософ, правозахисник та політичний в’язень. До останніх днів життя брав активну участь в громадському житті країни, давав цінні поради у своїх інтерв’ю. Він ніколи не йшов на компроміс із совістю, не поділяв категорій «напіввіри» і «напівправди». Завжди засуджував тоталітарний антилюдський режим, який, за словами Євгена Сверстюка, знищував найкращих, найсильніших, найвільніших своїх громадян.

У нелегкий для України час, коли держава переймалася економічними проблемами, Євген Сверстюк говорив про важливість передусім просвітницької роботи та гуманізації суспільства. В одній із публікацій він писав, що цю «важливу роботу можуть взяти на себе самі люди на різних щаблях державної і громадської структури. Йдеться передусім про культурне спілкування. А це можуть робити лише ті, кому громадське болить так само, як особисте».

Євген Сверстюк був і залишиться для усіх нас моральним авторитетом, - переконані в «Лізі Культури», - тим світлим воїном, сила духу котрого творила не одну культурну епоху.

 Прес-служба ВГО «Ліга Культури»

Київ, 01 грудня 2014 року

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok