Україна організовує і наближає перемогу над росією. Та глобальне протистояння добра і зла розширює горизонти нашої дієвості. Україна має готуватися до нової місії – розпочати поступ і Перемогу над війною, як ліквідацію будь-яких можливостей домінування і поневолення одними державами інших держав і народів.

Провідна роль нашої країни в формуванні матриці співжиття людства на майбутні часи грунтується на досвіді глибинного страждання українського народу і того рівня мотивації, який сформувався через усвідомлення своєї спроможності та відповідальності. Вже зараз потрібно виводити формулу мирного людяного світопорядку, іншого принципу розподілу і обміну природних ресурсів, всебічного розвитку потенціалу людства і, в першу чергу, його творчої реалізації.

Війна росії в Україні дала поштовх безпрецедентному прояву колективного свідомого української нації. Спільне горе неймовірно розкрило нашу етносутність – хто Ми є, що Ми можемо, як Ми це робимо.

І коли стала очевидною і переконливою наша переможна Сила над росією, особливо фокусується час зробити виклик самій війні, як явищу варварства і егосистеми.

Ми, українці, маємо спонукати світове співтовариство об‘єднатися в Місію Захисту від руйнації спільного Дому – планети Земля. І це не пафос. Це стратегічна необхідність нашого спільного виживання. Перемога над війною – це основа для майбутнього сталого розвитку світової цивілізації.

Слава Україні, слава її героям та її народу!
Слава України - на благо усього Світу!

Людмила Авескулова, президент ВГО "Ліга Культури"

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok