Москва знову зухвало наступає, накидаючи ярмо російського паспортного "пряника". І хто ще не зрозумів, що це безпосередня реакція Кремля на результати виборів Президента України, нехай задумаються. І справа, навіть, не в тому, що ідеї державозміцнення програли ідеям власних уподобань виборців, а в тому, що в той час, коли ми святкуємо силу "перемоги" демократичних виборів, Кремль миттєво використовує наше стратегічне запаморочення і перетворює Україну з політичного суб‘єкта в об‘єкт свого безупинного свавілля.

Жиріновський з екранів ТВ принизливо хизується тортом розшматованної України. Невже знову дамо Москві шанс видати ордер на "комуналку", взамін своєї власної країни України?

Пам’ятаймо! Не існує гарантій, що патріотам в "комуналці" знайдеться місце - вони знову будуть удобрювати "землі гулагу" своїми кістками...

Президент ВГО "Ліга культури" Людмила Авескулова

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok