Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

Крізь віки ми боролися і відстоювали свою свободу, але, на жаль, й покладали сподівання на те, що варвар олюдниться, прозріє… Марно….Варвар мімікрував, засліплював, щоб згодовувати і задовільняти свій панівний кривавий деспотизм.

Цей наріст треба безкомпромісно і остаточно відсікти з нашого українського Тіла.

Історично і кармічно ми опинилися в одній ,,клітці’‘ з підбитим щуром, який несамовито огризається і нападає. На жаль, всі Ті, хто прагне допомогти, знаходяться навколо клітки, спостерігаючи за смертельною схваткою.

Ми бачимо і розуміємо агонію рашистської потвори, і нам знову, зібравши всі свої зусилля, необхідно об‘єднатися, як Ми об’єднались на виклик війни. Раз і назавжди ми маємо покінчити з цим злом.

Об’єднуючись, ми створюємо не тільки залізний, але й духовний Купол над нашим Українським Домом, який буде захищати всіх – і тих що плекають Перемогу в тилу, і Тих, Хто завойовує і відстоює Перемогу на фронтах.
Свідомо, з новою силою,відкриваємо своє серце для об‘єднання та злагоди – духовної злагоди заради Перемоги нашої України, заради завоювання омріяного Миру.

Президент ВГО "Ліга Культури" Людмила Авескулова

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok