Нині наше українське суспільство знаходиться в стані глибокої системної кризи. Кризи не стільки матеріальної, бо Україна володіє усіма можливими матеріальними ресурсами для економічного зростання, скільки ідеологічної, і перш за все, культурно-цивілізаційної. Некультурність і аморальність набувають шалених обертів і стають смертельно небезпечними. Але в цій небезпеці є і зворотній процес. Він полягає у тому, що реальна інтелектуальна еліта нації сконсолідується і візьме на себе зобов’язання і відповідальність змінити і втілити ціннісні пріоритети в суспільстві заради соціокультурного прогресу країни.Ми, учасники Всеукраїнської громадської організації «Ліга Культури»,  глибоко усвідомлюємо стан українського суспільства і послідовно працюємо на позитивні трансформації,

  • об’єднуючи і підтримуючи високопрофесійних особистостей;
  • створюючи умови для культурного, соціального, творчого розвитку особистості;
  • здійснюючи науковий аналіз соціокультурних проблем країни та шляхів їх вирішення;
  • визначаючи ціннісні пріоритети;
  • використовуючи стратегічне соціопланування.

Місія Ліги - соціокультурний прогрес країни через всебічне розгортання людяності як універсальної цінності і соціальної норми сучасного українського суспільства.

З програмних засад організації:

«Ліга Культури» засновується для створення та поширення умов для розвитку людяного в людині і, як наслідок – гуманного суспільства.

«Ліга Культури» формується з ініціативних самоврядних Регіональних Центрів, об’єднаних спільною метою.

«Ліга Культури» консолідується з істинними творцями майбутнього України.

«Ліга Культури» працює в напрямку переосмислення і свідомого моделювання соціально-економічного устрою України на традиційно-новаторській основі.

«Ліга Культури» інтегрує свою діяльність з науковими дослідженнями та концепціями, ґрунтується на висновках експертів різних сфер життєдіяльності суспільства.

«Ліга Культури» створює продукти суспільного блага, підтримуючи та реалізуючи соціальні, наукові, освітні, мистецькі, культурологічні проекти тощо.

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok