Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє, в якому суспільстві хотів би жити, та хоче і знає, як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

Час вироку

Час на очікування справедливого міжнародного покарання вичерпаний.

Час виносити свій вирок, вирок українського народу сучасним варварам.

Про агонію

Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

 Експерт «Ліги Культури».

Один із провідних режисерів телебачення в Україні, професор кафедри режисури телебачення Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, заслужений працівник культури України, лауреат багатьох українських і міжнародних конкурсів.

На запитання щодо ролі творчості в житті особистості Олексій Сергійович зазначив:

 «Що б Ви бажали прочитати у відповіді не таке запитання від режисера, який обрав собі професію, яка вимагає не просто додержання фахових вимог, а – відповідного способу життя, не даючи можливості забути про себе ніколи. Це не означає, звичайно, відсутність відпусток, вихідних і інших радостей. Просто емоційна пам'ять працює сама…»

З інтерв’ю з Олексієм Сергійовичем

Народився 24 березня 1929 року в м. Київ. Закінчив історичний факультет Вінницького педагогічного інституту та Школу-студію ім..В.І.Немировича-Данченка при МХАТ, за освітою - вчитель і актор.

«Своїм учням я говорю, що не вмію вчити режисурі, можу  допомогти навчитися…
Своїми вчителями, які допомогли мені у цьому, вважаю відомого російського режисера, учня В.Мейєрхольда – Леоніда Вікторовича Варпаховського, та режисера театру ім.  Лесі Українки – Миколу Олексійовича Соколова, який долучив мене до режисури, зробивши своїм асистентом. Крім того, мені пощастило з тим, що як асистента режисера у театрі мене призначали до режисерів-гастролерів. Так я мав змогу  попрацювати із Г. Товстоноговим, В.Бортко та багатьма іншими».

З інтерв’ю з Олексієм Сергійовичем

Нагороджений церковним орденом Св. Нестора Літописця, який був вручений Олексію Сергійовичу особисто митрополитом Володимиром, дипломами  міжнародних конкурсів, дипломами Першого ступеню Держтелерадіо України, зокрема і як режисер першого в історії телебачення України відеофільму, Почесними грамотами Верховної Ради та Кабінету міністрів

fb     yt